اهمیت لباس کار در محیط کار

اهمیت لباس کار

لباس کار  و ظاهر در محل کار در حال تبدیل شدن به مسئله برجسته تر در محیط کار است که توسط مدیران سازمان ها و عدم اطمینان به اینکه آیا تعاملی بین انتخاب لباس کار و کارمندان در مورد آنچه باعث ایجاد رضایت مندی و ایجاد  هنجارهای ظاهری قابل قبول ایجاد می کند ، ایجاد می شود.

لباس کار لباس فرم بافتینه

کارفرمایان غالباً با هدف تأمین محیط کار امن و سالم و ترویج تصویر و نام تجاری شرکت ، اهداف متعددی را برای لباس کار ها دارند.

کارمندان این انتظارات متفاوت و فزاینده را برای کار به ارمغان می آورند و کارفرمایان باید بتوانند لباس کار مناسب و با  ظاهری آراسته را انتخاب کنند.

بسیاری از کارفرمایان به ویژه در صنایع خدماتی ، حساسیت بیشتری برای انتخاب لباس کار با ظاهر نیروی کار خود همچنین محیط کار ، با توجه به اینکه نیروی کار آنها رابطه مستقیم تری با مشتریان دارند نشان میدهند.

الزامات کارفرما باید با در نظر گرفتن انتظارات فردی درباره معیارهای ظاهری لباس کار و تمایل آنها برای نمایش جنبه های هویت خود ، منصفانه ، متناسب و غیر تبعیض آمیز باشد.

تقریباً بیش از نیمی از کارفرمایان اظهار داشتند در انتخاب لباس کار آنها شکایات کارفرمندان را به وجود آورده است. در نتیجه ، عدم قطعیت در مورد آنچه مورد تصمیم نهایی برای انتخاب لباس کار است با تغییر هنجارها و ارزشهای اجتماعی پیچیده تر می شود.

با توجه به موارد ذکر شده و سالها تلاش و تجربه تولیدی لباس فرم بافتینه این امکان را دارد که با حضور کارشناسان خود در محیط کار مشتریان و مشاوره رایگان به بهترین انتخاب برای مشتریان بیانجامد.

 

, ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیست − 13 =

blank