بهترین روش شستشوی تیشرت نخی

بهترین روش شستشوی تیشرت نخی

کمتر بشویید

این قطعاً توصیه خوبی برای شماست. برای طول عمر و دوام بیشتر یک تی شرت فقط در صورت نیاز آن را بشویید.

اگر چه پنبه با کیفیت مقاوم تر است، اما هر شستشو باعث ایجاد اختلال در الیاف طبیعی آن می شود و در نهایت منجر به کهنه تر شدن سریع تی شرت شما می شود. بنابراین، شستشوی کمتر احتمالاً یکی از مهم ترین نکات برای افزایش طول عمر لباس مورد علاقه شماست.

هر شستشو هم چنین تأثیرات زیست محیطی دارد هم از نظر آب و هم از نظر انرژی.

شستن لباس ها درست در مواقع لزوم، مطمئناً غیر بهداشتی نیست، و به یک رابطه پایدار تر با محیط زیست کمک می کند.

با رنگ های مشابه بشویید

سفید با سفید! شستن رنگ های روشن تر با هم کمک می کند تا سفیدی تازه تیشرت های تابستانی رنگ خود را حفظ کنید. معمولاً رنگ‌ های تیره‌ تر را می‌ توان با هم در ماشین لباس شویی ریخت، مخصوصاً زمانی که قبلاً چند بار شسته شده باشند.

یک توصیه مهم برای شستشوی تیشرت نخی همین روش است. مرتب سازی لباس های شسته شده بر اساس انواع پارچه، نتایج شست و شوی شما را بیشتر بهینه می کند، لباس های ورزشی و لباس کار ممکن است نیاز های متفاوتی نسبت به یک پیراهن تابستانی فوق العاده ظریف داشته باشند.

اگر در مورد نحوه شستن لباس جدید مطمئن نیستید، نگاهی سریع به بر چسب مراقبت می تواند به شما کمک می کند.

با احتیاط اتو کنید

بسته به نوع پارچه تی شرت، پنبه می تواند کم و بیش مستعد چین و چروک و چروک شدن باشد. با این حال، با استفاده صحیح از تی‌ شرت‌ ها هنگام بیرون آوردن آن‌ ها از ماشین لباس‌شویی، میتوان چین و چروک را به حداقل رساند. میتوانید به هر لباس کشش یا تکان دادن ملایم بدهید تا به شکل خود بر گردند.

توصیه می کنیم هنگام اتو کردن تی شرت خود را به صورت بر عکس (وارو) اتو کنید و از عملکرد بخار اتو استفاده کنید.

رطوبت دادن به پارچه‌های نخی قبل از اتو کردن باعث می‌ شود الیاف آن صاف‌ تر شود و لباس راحت‌ تر صاف شود.

بهترین روش شستشوی تیشرت نخی

تی شرت های خود را تا کنید

در حالت ایده‌آل، تیشرت‌ های شما باید تا شده و روی یک سطح صاف قرار بگیرند.

اگر واقعاً ترجیح می دهید تیشرت های خود را آویزان کنید، از چوب لباسی های پهن استفاده کنید تا وزن آن به طور یکنواخت تقسیم شود.

برای جلوگیری از محو شدن رنگ، از نور خورشید در طول نگه داری خود داری کنید.

فوراً لکه ها را پاک کنید

در مواقع اضطراری، هنگام ایجاد لکه در نقطه خاصی از تی شرت، اولین و مهم ترین قانون این است که فوراً لکه را پاک کنید.

مواد طبیعی مانند پنبه یا کتان در جذب مایعات مانند سس گوجه‌ فرنگی عالی هستند، بنابراین هر چه سریع‌ تر شروع به پاک کردن لکه کنید، راحت‌ تر می‌ توانید آن را به طور کامل از پارچه خارج کنید.

متأسفانه، هیچ ماده شوینده یا محصول پاک کننده لکه جهانی وجود ندارد که برای از بین بردن انواع مواد ایده آل باشد. تحقیقات نشان داده است که هر چه لکه‌ بر اثر بخش‌ تر باشد، متأسفانه به رنگ لباس نیز تهاجمی‌ تر است. بنابراین به عنوان گام اولیه، توصیه می کنیم لکه را با آب گرم بشویید و سپس مقداری مواد شوینده ملایم یا صابون اضافه کنید.

برای لکه‌ های ماندگار، می‌ توانید از لکه‌ بر های تجاری استفاده کنید، اما از محلول‌ های لکه‌ دار با سفید کننده برای لباس‌ های نخی رنگی اجتناب کنید. سفید کننده ممکن است رنگ را از پارچه پاک کند و اثری روشن به جا بگذارد. با دنبال کردن این روش های شستشوی تی شرت نخی عمر لباس را طولانی کنید.

تولیدی لباس فرم بافتینه بهترین ها را برای شما در نظر دارد. برای خرید انواع لباس از جمله تی شرت، لباس کار، لباس فرم، کلاه ایمنی و غیره با بهترین کیفیت پارچه با ما همراه باشید.

, , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یازده + هفده =

blank