حفظ امنیت بدن با لباس های کار

حفظ امنیت بدن با لباس های کار

محافظت از بدن با لباس ها و البسه های کار

یکی از دلایل مهم تهیه لباس های کار برای محیط های کاری بحث امنیت برای کارکنان میباشد. لباس ها و البسه های کار علاوه بر زیبایی برای محیط کار میتوانند برای حفظ سلامتی کارکنان مفید باشد.

با استفاده از کاپشن های کلاه دار  و یا کلاه ها می توانید از گردن ، پایین صورت و بینی در برابر گرد و غبار ، آفتاب ، باد و سرما محافظت کنید. کاپشن های زمستانه بسیار مفید و راحت تر نسبت به کلاه یا شال گردن برای این اهداف است.

دستکش های بافتینه

در زمستان به دستکش گرم خوب و شاید حتی دستکش برای مقابله با برف و یخ نیاز خواهید داشت. از نمونه دستکش های ما در تولیدی لباس فرم بافتینه میتوان از دستکش های کارگری ، دستکش های جوشکاری ، دستکش های زمستانی و غیره نام برد.

دستکش های پوشیده شده مواد عایق برای گرم نگه داشتن انگشتان دست شما به خوبی عمل می کنند ، اما در هوای بسیار سرد وقتی کاری را انجام می دهید که به مهارت بیشتری نیاز دارد میتوانید از گونه های دیگری از دستکش های نازک تر استفاده کنید.

همچنین ممکن است به یک دستکش چرمی خوب برای کار ، جابجایی وسایل کار و انجام کارهای مختلف نیاز داشته باشید.

حفظ امنیت بدن با لباس های کار

البسه های کار

در تولیدی لباس فرم بافتینه علاوه بر مجموعه خوبی از لباس های کار ، به یک مجموعه دستکش و کلاه های مناسب نیز دسترسی خواهید داشت. دستکش های لاستیکی باغی برای کار در باغ و انجام کارهایی که ممکن است کمی به هم ریخته باشند بسیار ارزشمند است.

این نوع دستکش ها معمولاً ارزان قیمت هستند و حتی می توان آنها را به صورت بسته ای خریداری کرد. داشتن چندین کلاه برای نیازتان در  مکان های مختلف محیط کار کاربردی میباشند.

محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه

محصولات ما در تولیدی لباس فرم بافتینه برای تمامی فصول طراحی و تولید میشود. برای مثال ما برای فصل زمستان در بخش اداری محصولاتی نظیر کاپشن های اداری ، پلیور های اداری و برای بخش کارگاهی کاپشن های زمستانی ، بارانی های مخصوص برای کار در محیط های باز ، انواع کلاه ها ، دستکش های زمستانه و غیره میباشد.

همچنین ما برای فصول گرم سال لباس های نظیر تی شرت ها در انواع مختلف ، لباس های کار دو بنده ، لباس های کار دو تکه نخی ، کلاه های نقاب دار و غیره را برای مشتریان ارائه میکنیم.

رسالت ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه تولید بهترین لباس ها و البسه های کار برای کسب رضایت مشتریان میباشد.

, , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 + 19 =

blank