کت و شلوار اداری لباس فرم بافتینه

راه و روش صحیح پوشیدن کت و شلوار چگونه است؟

راه و روش صحیح پوشیدن کت و شلوار

باید درست پوشیدن را یاد بگیرید تا بقیه چیز‌ها هم درست شوند. حالا چه یک کارمند اداری باشید یا شغل آزاد داشته باشید، نکته خرید و مهم‌تر از همش باید بدانید پوشیدن کت و شلوار صحیح برای بدن شما، رکورد اولیه خوشتیپی حساب می‌شود. کت و شلوار جز پوشاکی محسوب می شود که از مد نمیافتد و انعطاف پذیر برای هر موقعیت و مکانی است. اگر اصول اولیه آن را بدانید که چطور است، خودتان از پس کارهای جزایی آن برمی‌آئید:

امروز از همیشه بیشتر بحث اندازه بودن را مطرح می کنند

آنچنان مهم نیست که چه مدل کت و شلواری می خواهید بپوشید یا چقدر برای آن می خواهید هزینه کنید، پارچه‌اش راه راه نخی دو دکمه یا سه دکمه باشد. اکثرا را دیده‌ایم که کت و شلوار خوبی خریده‌اند و پول زیادی برایش خرج کرده اند، البته کت و شلوار‌ها در تن آن‌ها خودش را نشان داده بود و نمای خوبی داشت. البته دیده‌ایم که کت و شلوار ارزان و خوش دوخت روی تن بعضی‌ از افراد اینقد خاص و زیبا به چشم می آید که همه فکر می کننند دارای قیمت بالایی است. کت و شلوار روی تن بشیند مهم است، پس در غیر این صورت پوشیدن آن اصلا توصیه نمی‌شود. سوالش این است که اندازه درست و مناسب کدام است و چگونه اندازه بدن خودمان را بدست اوریم؟

کت و شلوار اداری لباس فرم بافتینه

کت و شلوار خوب چگونه است؟

وقتی کسی را می‌بینید که در کت و شلوار اداری پوشیدن، باهوشانه رفتار کرده، البته چیزی بیشتر از مردی با لباس زیبا نصور می کنید؛ رمز او فقط در دوخت کت و شلوار نیست. در کل استایل او باهوشانه، دارای اعتماد به نفس و جمع و جور است.

الف- از بالا شروع کنید

کت و شلوار خوب باید سر شانه‌های خوبی داشته باشد، نه اینکه آویزان شانه هایتان شود. اکثر آقایان فکر می‌کنند یک سایز از چیزی که هستند بزرگترند. زمانی که کت و شلوار می‌خرید، نترسید و یک سایز کوچک‌تر را هم تست کنید. موقعی که کت آن را می پوشید، یکم باید سفتی یا تنگی روی شانه‌هایتان را احساس کنید. در نتیجه باید با آن کت توجه دیگران را جلب کنید و بلند‌تر به نظر بیایید. اگر قسمت شانه هایتان کامل اندازه و کیپ تنتان نبود آن را نگیرید، زیرا جالب نمی شود. همچنین اندازه بودن آستین باعث این می‌شود که استایل شما خودش را نشان بدهد و دست‌هایتان در آستین‌هایی که گشاداند گم نشوند. اگر تصور کنیم، درست مثل یک قاب تابلوی نقاشی است که حالت قشنگ و جذابی به کت و پیراهنتان می‌دهد.

, , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شانزده + چهارده =

blank