لباس مناسب محل کار

لباس مناسب محل کار

شلوار جین کار

هنگامی که به دنبال شلوار کار راحت هستید، شلوار جین بهترین گزینه است. شلوار جین نه تنها راحتی مناسب را دارا می باشند، بلکه قوی و محکم است.

معمولا شلوار های جین دارای زیپ بلند و جیب های جادار می باشند که برای راحتی بیشتر مناسب هستند. آنها سبک وزنند، که انجام کارها را آسان و سریع می کنند.

تیشرت کار

تیشرت کار شاید از برخی جهات با انواع دیگر از لباس های کار تفاوت داشته باشد اما استفاده از آن نوعی احساس راحتی به کارکنان می‌دهد. از تفاوت‌های آن این است که تیشرت به عنوان یکی از پوشاک معمول در افراد شناخته می‌شود.

تیشرت های کار از مواد پلی استر ساخته شده‌اند که به انتخابی ایده‌آل برای محافظت از شما در برابر سرما هستند.

ژاکت کار

یک ژاکت کار باید شما را گرم نگه دارد، ژاکت های کار باید راحتی و سبکی مناسب را با حداکثر کاربرد ترکیب کند و آن را برای محل کار، ایده آل هر فرد سازد.

علاوه بر این، ژاکت های کار باید دوام بیشتری نسبت به ژاکت های معمولی داشته باشند، این  به این معنی است که ژاکت شما در زمانی که انتظارش را ندارید، پاره نشود. این ویژگی ها  باعث میشود که هنگام کار احساس راحتی کنید.

کفش کار

اگر می خواهید ایمنی، حفاظت و راحتی در کار را انتخاب کنید، کفش های کار از پاهای شما محافظت می کند و شما را قادر می سازد بدون نگرانی در محیط های خطرناک کار خود را انجام دهید.

به لحاظ بهداشتی نیز در صورت استفاده از کفشهای با آستری غیر بهداشتی باعث بوجود آمدن میخچه و ایجاد باکتری و قارچ و بوی نامطبوع پا میشود.

کفش های کار از چرم ضدآب مقاوم در برابر مواد شیمیایی، شعله و حرارت ساخته می شوند تا شما را در برابر هرگون خطر احتمالی محافظت کنند.

در نهایت زیبایی و ظاهر کفش ایمنی به شکلی باید باشد که کاربر با رغبت و بدون اجبار ازکفش ایمنی استفاده کند . یادمان باشد که پا قلب دوم ما است پس برای محافظت از قلب دوممان کفش ایمنی و استاندارد بپوشیم .

لباس مناسب محل کار

روپوش کار

روپوش کار در رنگ‌های زرد یا نارنجی عرضه می‌شوند و همچنین دارای نوار شبرنگ نقره‌ای زیر زانو برای دید بیشتر در روز و شب هستند.

این لباس‌ها مستقیماً روی لباس‌های دیگر شما قرار می‌گیرند و کمی گرمای بیشتری به شما می‌دهند. آنها همچنین ضد باد و ضد آب هستند.

ایمنی و راحتی هر دو در محل کار بسیار مهم هستند.

 

انواع لباس های کار زمستانه و تابستانه در هر سایز را می توانید در تولیدی لباس فرم بافتینه پیدا کنید.

, , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفت + پنج =

blank