لباس کار لباس فرم بافتینه

لباس کار و کاهش صدمات سوختگی

مواردی در مورد لباس کار ضد حرارت

اگر کارمندان در یک محیط بالقوه خطرناک که در آن گرما یا خطر شعله در آن مشغول به کار هستند کار می کنند ، وظیفه کارفرما است که از کارگران به اندازه کافی محافظت کند. لباس کار ضد حرارت های مقاوم در برابر شعله صدمات ناشی از سوختگی را کاهش می دهد که می تواند جان خود را در صورت بروز حادثه نجات دهد.

آسیب دیدگی ناشی از سوختگی در محل کار وجود داشته است که موادی از آنها کشنده است.

هر سال بسیاری از صدمات مربوط به لباس کار به دلیل منبع گرما یا تماس مستقیم با شعله های آتش رخ می دهد. شدیدترین سوختگی ها اغلب در اثر خطر اصلی ایجاد نمی شود، بلکه نتیجه ثانویه سوختن لباس است. جدی ترین نوع سوختگی در محل کار ناشی از اشتعال و سوزاندن لباس کار روی پوست است.

لباس کار های طراحی شده در تولیدی لباس فرم بافتینه با کاهش قابل اشتعال مواد با انسداد جسمی یا ایجاد واکنش شیمیایی که آتش را متوقف می کند کار می کند. پس از برطرف شدن منبع گرما یا شعله ، لباس کار طراحی شده روشن نمی شود و به سوختن خود ادامه نمی دهد. حتی لباس کار تک لایه هایی مانند روپوش های ضد آتس موجود میباشند که می تواند به طور قابل توجهی از کارمندان محافظت کند.

لباس کار لباس فرم بافتینه

خرید لباس کار مناسب از نظر هزینه و پس انداز کردن

اگرچه ممکن است در ابتدا لباس هایی باقیمت پایین توسط کارفرمایان انتخاب شود ولی در دراز مدت با کیفیت پایین و از بین رفتن لباس کار مواجه میشوند.

پارچه های مورد استفاده در تولیدی لباس فرم بافتینه با طراحی مناسب و دوخت با پیشرفته ترین ماشین آلات می توانند با دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشند.

استفاده از لباس کار  می تواند سرمایه گذاری باشد که در درازمدت موجب صرفه جویی در هزینه شود.

تولیدی لباس فرم بافتینه تولید کننده انواع لباس های کار همواره در تلاش است که بهترین کیفیت را با در نظر داشتن امنیت جانی و مالی مشتریان را تولید و ارئه دهد.

 

, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک + 5 =

blank