کت شلوار رسمی لباس فرم بافتینه

ویژگی های دیگری از راه و روش صحیح پوشیدن کت شلوار

طبق فصل کت و شلوار بپوشید

این مورد نه تنها راهی برای بیرون آوردن لباس‌هایی که در کمدتان گذاشته اید است، حتی منطقی هم هست. مواقعی که دمای هوا پایین می آید، قطعا باید پارچه‌های سنگین‌تر و گرمتری استفاده کنید. زمانی که هوا گرم و شرجی است، ترجیحا پارچه‌های سبک و نخی را انتخاب کنید.

وقتی هوا گرم و مرطوب است، پارچه سبک و روشن انتخاب کنید

وقت هایی که دمای هوا زیاد می‌ شود، موقع آن می‌رسد که کت‌های پشمی را دیگر جمع کنید و دنبال نخی بروید. پارچه‌های نخی خاکی هم معمولا برای کت و شلوار تابستانه مناسب اند، اما خودتان را در تنگنا قرار ندهید. طراحان مد و فشن، میدان زیادی از پارچه‌های نخی از جمله رنگ‌های سرمه‌ای و مشکی و البته چهارخانه برای تابستان استفاده می‌کنند. اگر جرات بالایی دارید، رنگ سفید رنگ شماست، زیرا در تابستان معمولا از رنگ های روشن استفاده می کنند. می‌توانید انتخاب‌های خود را به راه راه (راه‌های خاکستری یا آبی کمرنگ) و راه‌های اریب افزایش دهید. در اخر پارچه کتان است که سبک‌ترین و بهترین نوع پارچه‌های تابستانی است، اما باید کتتان مرتب و جذب دوخته شود.

با استایل به استقبال زمستان بروید

پارچه فلانل: این پارچه ها همیشه مد هستند و برای کت و شلوار پارچه بدون ایرادی است.
پارچه مخمل کبریتی: راه‌های این پارچه نباید زیاد ظریف و باریک باشند، که با مخمل اشتباه گرفته شوند و فاصله بین آن‌ها خیلی زیاد نباشد که زیاد مجلسی به نظر برسد.
پارچه پشمی: برای ماه‌هایی که نیاز نیست یا نمی خواهید اورکت بپوشید و فقط دوست دارید کت اداری اسپورت با شال بپوشید بهتر است.

کت ا

چهارخانه

ما معمولا کت و شلوارهای طرح دار را دوست داریم، اما وقتی همچین چیزی انتخاب می‌کنیم را دلمان می خواهد تا جایی که امکان دارد ساده باشد. هدفمان این هست که بدون اینکه بد مورد دید دیگران قرار نگیریم، به کت و شلوار اداری منش بدهیم.
راه‌های باریک را انتخاب کنید. به دلیل اینکه راه‌های کت و شلوارتان مثل راه راه‌های وال استریت نشود، راه‌های خیلی باریک با پارچه فلانل سنگین انتخاب کنید.

 

, ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

13 − 9 =

blank