گزینش لباس کار برای مشاغل

گزینش لباس کار برای مشاغل

انتخاب لباس کار بافتینه

انتخاب کت و شلوار تجاری یا راحتی به حرفه و رویدادی که برای آن لباس می پوشید بستگی دارد. اگر در یک حرفه مالی که نیاز به لباس رسمی دارد یا مراحل مصاحبه را پشت سر می گذارید ، ممکن است لباس حرفه ای بپوشد.

کت و شلوارهای گاه به گاه برای مشاغل قابل قبول است که از سیاست های لباس رسمی اداری یا رویدادهای عادی غیررسمی شغلی استفاده می کنند.

کت و شلوار مردانه

مردانی که مایلند ظاهر رسمی خود را حفظ کنند باید کت و شلوار بافتیینه را بپوشند. این نوع کت و شلوار شما را ملزم به نگه داشتن دکمه ای هنگام پوشیدن می کند.

کت و شلوارهای با برش و طرح زیبا فقط به یک دکمه محفظه نیاز دارند و می توانند برای ظاهری راحت تر آن را باز کنند. پیراهن ها به طور معمول با کت و شلوار تجاری مردانه ست می شوند.

یک فرد استفاده کننده از کت و شلوار تجاری نیز باید لباس خود را با کراوات در صورت اینکه در ادارات خصوصی هستند کامل کند. کت و شلوارهای روزمره معمولاً به کراوات نیز احتیاج دارند ، اما می توانند از پاپیون استفاده کنند.

گزینش لباس کار برای مشاغل

رنگهای کت و شلوار های اداری

برای یک کت و شلوار تجاری ، شما می خواهید لباس های تیره رنگ مانند سرمه ای ، سیاه ، خاکستری یا قهوه ای را انتخاب کنید.

یک کت و شلوار راحت می تواند تک رنگ  باشد و با پیراهن سفید همراه شود.

آقایان کت و شلوار تجاری تیره رنگ با پیراهن هایی با رنگ روشن می پوشند در حالی که زنان مانتو و شلوار  رنگ تیره با مقنعه های طرح دار را برای خود انتخاب میکنند.

ملاحظات لباس کار در محیط کار

چه کت و شلوار تجاری و چه کت و شلوار راحتی بپوشید ، هنوز لباس شما باید مرتب باشد. کت و شلوار باید بدون چین و چروک باشد و هیچ گونه پارگی و لکه ای نداشته باشد.

کفش ها باید تمیز و صیقلی شوند. مردان باید از کت و شلوار های رنگ روشن خودداری کنند و به طرح های محافظه کارانه روی بیاورند.

بزرگترین هدف ما در تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد از حمایت های شما متشکریم.

, , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × 3 =

blank