تیشرت تبلیغاتی لباس فرم بافتینه

انواع دیگری از توضیح طراحی و چاپ تیشرت

کالای فروشی

پیراهن های شما یک محصول هستند که شما قصد این را دارید که آن ها را بفروشید، پس قطعا استایل، قابل فروش بودن و استراتژی کاریابی را باید در نظر گرفت. شما باید اوضاع ژاکت خود در بازار ببینید و آن را درک کنید، پس تمرین را حتی المکان در نظر بگیرید تا سلیقه مشتریان خود را پیدا کنید. سلیقه شخصی خود شما جای خوبی برای شروع است؛ حتی هنگامی‌ که نوبت فروش به عموم مردم می ‌شود، اطلاعات قابل ‌اندازه‌ گیری همیشه حدس و گمان رجعت دارد.

استفاده در داخل شرکت

کارکنان لباس فرم بافتینه می ‌توانند این تیشرت‌ ها را با هدف ایجاد یکپارچگی یا علاقه شخصی خودشان دریافت کنند و یا به ‌عنوان یونیفرم بپوشند. این هدف، برای اینکه در آن ها نیاز قوی برای برند سازی وجود دارد، شبیه هدایای تبلیغاتی هستند.

تیشرت تبلیغاتی لباس فرم بافتینه

سوغاتی

مناسبت هایی که فرق می کنند همییشه نیاز به سوغاتی خوب دارند و ژاکت ها همیشه یک مورد خوب برای این گزینه هستند. سوغاتی‌ ها هم هدف های مشترکی با ژاکت های استفاده شده در شرکت دارند، با تفاوت اینکه برای یک کاربر کمتر و رسمی بودن کمتر طراحی شده‌ اند.

جدا از ایجاد استفاده از لباس ها، اکثرا بطوری تبلیغاتی هستند. گرچه اگر شما ژاکت ها را به‌عنوان کالایی برای فروش طراحی می‌ کنید، لوگوی برند خودتان را روی آن ‌ها قرار دهید تا مردم بدانند که چه کسی و چه شرکتی ژاکت را طراحی کرده است که شاید آن‌ ها هم سفارش شبیهی داشته باشند. لوگوی شما باید روی هر تیشرت حضور پر رنگ و قوی داشته باشد.

کارایی طراحی باید شبیه یک بیلبورد تبلیغاتی با کیفیت و هوشمندانه باشد. لباس ها چیزی بیش از یک لباس هستند، زیرا هر بار فردی آن ‌ها را در مکان‌ های عمومی می ‌پوشد، برای شما بازاریابی می‌کند، خصوصا اگر صاحب ژاکت آن را دوست داشته باشد و زیاد بپوشد.

بعد از اینکه هدف خود را مشخص کردید، جنبه ‌های متفاوت طراحی لباس را می توانید در اولویت قرار دهید. به عنوان مثال، مد و فشن، امکان دارد برای خیلی از لباس هایی که فروشی اند از اولویت بالایی برخوردار باشند، اما برای هدف هدایا به کارکنان، خیلی قابل اهمیت نیستند. پس شما باید طراحی خود را به گونه ای انجام دهید که چیزهای مورد نیازتان را برطرف کنند.

, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 − دوازده =

blank