تیشرت تبلیغاتی لباس فرم بافتینه

انواع دیگری از توضیح های چاپ و تیشرت

ایده طراحی خود را ایجاد کنید

از این به بعد قسمت جذاب کار شروع می ‌شود. پس حالا باید بفهمید که چه طرحی باید روی لباس شما قرار بگیرد. اطمینان داشته باشید که در همان اول کار وارد این قسمت نمی ‌شوید؛ حتی هر چه زمان و کار بیشتری برای آمادگی این قسمت قرار دهید، خودتان راحت تر هستید.
طراحی شما می ‌تواند در میلیون ها مسیر متفاوت درچه بگیرد. همینجور که در حال ایجاد یک مشغله فکری هستید، از نکات های کمکی پائین استفاده کنید تا روی ابتکارات خود بتوانید تمرکز کنید.

چاپ مستقیم روی تیشرت (چاپ بر اساس تقاضا)

یک مورد جدیدتر که از آزادی چاپ جوهرافشان استفاده می ‌کند، اما مستقیما بر روی لباس کپی می‌ کند.
مزیت هایی که دارند این است که طراحی‌ های کامل سفارشی که بیشترین مقدار جزییات و انتخاب رنگ زیاد دارند.
عیب هایی که دارند این است که برای سفارش‌ هایی که کوچک اند یا ممکن هست فقط یک سمپل مناسب داشته باشد. اگر چه بیشتر پرینت کنید، رنگشان کمرنگ تر می ‌شود و  روی لباس های رنگ تیره نتیجه خوبی نمی‌ دهد.

تیشرت تبلیغاتی لباس فرم بافتینه

انواع تیشرت

با همه این صحبت‌ ها در مورد تیشرت، امکان دارد خیلی راحت یادتان برود که انواع متفاوت تیشرت وجود دارد. یکسری از انواع لباس ها به صورت زیر هستند:

قبل از اینکه در مورد چه نوع تیشرتی مناسب است تصمیم بگیرید به آقا یا خانم ایکس خود فکر کنید و  هدف خودتان را هم در نظر بگیرید؛ بطور مثال یک لباس کوتاه یا تنگ شاید انتخاب مناسبی برای تبلیغات یک دفتر وکالت نباشد..

همین طور که خلاقیت های خود را طرح می‌ زنید و طراحی می کنید، برای سایز واقعی لباس اطمینان کامل را داشته باشید که مناسب هستند. معمولا برای طراحی از یک سایز ۱۸*۱۸ اینچ (۴۶*۴۶ سانتی‌متر) استفاده کنید و برای تست کردنش، طرح را روی یک لباس قرار دهید. حتی این به این معنی نیست که به اجبار همه نقاط را با طرح خود پر کنید، اما یک طرح با اندازه واقعی به شما کمک می ‌کند تا ابعادش را درست و دقیق اندازه‌ گیری کنید.

با تشکر از توجه شما کابر عزیز:)

, , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × 3 =

blank