لباس اداری مردانه لباس فرم بافتینه

انواع دیگری از راه و روش درست پوشیدن کت شلوار

پاچه دوبل (پاکتی)، بله یا خیر؟

لحظه ای که پیش خیاط می خواهید بروید، کفشی که برای این شلوارتان را انتخاب کردید هم همراهتان ببرید و وقتی خواستید به پرو بروید بپوشید تا اندازه درست دست خیاطتان بیاید و همیشه این قانون قدیمی یادتان باشد: “دو بار اندازه بگیرید و یک بار ببرید، چون کوتاه کردن قد شلوار راحت است، اما بلند‌تر کردن آن ممکن نیست”.

اگر می خواهید پاچه شلوار را دوبل یا (پاکتی) کنید، پهنای آن را باید ۴/۵ سانتی‌متر کنید. بیشتر آقایان شلوار کلاسیک را می پسندند، که جلوی پاچه به نوک کفش تماس دارد و پشت آن به بالای پاشنه کفش برخورد می کند. این کار همیشه جواب می‌دهد، اما اگر کار بلدید، سپس می‌توانید یکم با پاچه بازی کنید و آن را تا قوزک پا برسانید.

چطور کت و شلوار مناسب شکل بدنتان بخرید

افرادی که قد متوسطی دارند و به اندازه مانکن‌ها لاغر نیستند، اما حتی بدون عرق ریختن در باشگاه و پوشیدن کت و شلوار اداری درست برای فرم بدنی‌اشان، می‌توانند استایل عالی داشته باشند. کسانی که وزن بالا و قد کوتاه دارند، باید به این گزینه ها توجه کنند.

چاک‌ها را فراموش نکنید

لباس اداری مردانه لباس فرم بافتینه

چاکی که برای پشت کت را میزارند فراموش نکنید، چون که نقشی مهم در سبک کت ایجاد می‌کند. کلا چاک وسط بهتر است، زیرا خط های کت را تمیز و ساده نشان می‌دهد.اما چاک دوطرف هم برای خودش از شخصیتی حائز اهمیت است. چاک دوطرفه کت اداری شما را خوش هیکل تر و زیباتر نشان می‌دهد.

, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

9 − 3 =

blank