کت اداری لباس فرم بافتینه

انواع لباس زمستانی مردانه

لباس زمستانی مردانه

در این مطلب می خواهیم انواعی از لباس های زمستانی مردان را برایتان نام ببریم و بگوییم که چه کاربردهایی دارند. پس با ما همراه باشید.

کت‌وشلوار پشمی

اینطور کت‌وشلوار‌های اداری به گونه ای هستند که شما را در روز‌های سرد سال، گرم نگه می‌دارند، ولی از سمتی اجازه نفس کشیدن نیز به شما می‌دهند. شما می‌توانید این نوع لباس را با پیراهن مردانه بپوشید تا ظاهری نیمه‌ رسمی یا غیر رسمی داشته باشید. همچنین می‌توانید برای داشتن فرم اداری رسمی، کت‌وشلوار اداری را با پیراهن مردانه و کراوات بپوشید. اگر دمای هوا خیلی پایین است، می‌توانید بر روی کتتان، اورکت اداری بپوشید.

شال گردن

می‌توانید با یک شال گردن ضخیم در زمستان با سرماخوردگی مبارزه کنید. برعلیه تصور برخی از مردم، این اکسسوری(اکسسوری یعنی هر چیزی که همراه یک مورد اصلی دیگر استفاده می‌شود و باعث زیباتر نشان دادن آن می‌شود) فقط مناسب ظاهر زنانه نیست و یکی از بهترین گزینه ها برای کامل شدن استایل زمستانی خانم‌ها و آقایان است. شما می‌توانید شال گردن را محکم دور گردنتان بپیچید یا آن را بصورت شل روی گردنتان آویز کنید؛ انتخاب با خودتان است.

کت تک پشمی

کت اداری لباس فرم بافتینه

یکی دیگر از مواردهای لباس پشمی مردانه برای زمستان، کت اداری تک است که فرم اداری زیبا به شما می‌ دهد. این لباس جدا از اینکه شما را گرم نگه می‌دارد، به خاص بودن و جذاب بودن شما نیز می‌افزاید و برای موقعیت‌های نیمه‌رسمی نیز مناسب است.
شما می‌توانید کت اداری تک پشمی را با پیراهن ست کنید و اگر در جای غیر رسمی هستید، دکمه‌های بالایی آن را باز بگذارید یا در شب‌های سرد سال نیز آن را با ژاکت یقه اسکی بپوشید.

, , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

17 + شانزده =

blank