انواع لباس های رسمی بافتینه

انواع لباس های رسمی بافتینه

لباس رسمی کسب و کار

برخی از کار فرمایان برای ارائه تصویری حرفه ای به مشتریان ، بازدیدکنندگان  و مردم ، سیاست های لباس و ظاهری را که نیاز به لباس رسمی کسب و کار دارد ، اعمال می کنند.

محیط هایی که احتمالاً لباس کار رسمی کسب و کار را اعمال می کنند ، شرکت های حقوقی ، مالی ، بانکی و حسابداری هستند.

لباس های کار سازمانی

برخی از سازمان ها یک سبک را به عنوان لباس کار سازمانی با رنگ های ویژه تعیین می کنند. این گونه لباس های کار برای کارمندان ممکن است پیراهن و شلوار یا برای بانوان مجموعه مانتو شلوار های اداری و برای بخش کارگاهی انواع لباس ها از جمله لباس های کار دو تکه ، یکسره ، دو بنده و غیره…  باشند.

برخی از لباس های کار معمولاً فقط در مورد کارکنانی اعمال می شود که هیچ ارتباطی با مشتری یا ارباب رجوع ندارند. برای این نوع افراد می توانید از شلوار جین آبی ، تی شرت (بدون هیچگونه گلدوزی و چاپ) استفاده کنند.

انواع لباس های رسمی بافتینه

لباس کار تجاری

برخی از کار فرمایان سیاست های گاه به گاه تجاری را ایجاد می کنند که کمی کمتر رسمی است. صنایع هایی که بیشتر خلاقانه یا هنرمندانه عمل می کنند ، مانند محیط های فناوری ، به احتمال زیاد دارای یک نوع لباس کار معمولی تجاری هستند.

این لباس کار معمولاً بیشتر لباس ها را به جز پیراهن هایی با طرح های با چاپ گرافیکی یا گلدوزی های ویژه  انجام می شود اگرچه سیاست ها متفاوت خواهد بود.

تابستان و لباس فرم

بسیاری از کارفرمایان سیاست های تابستانی و فعالیت های خود را برای تولید و شاد نگه داشتن کارکنان در روزهای آفتابی و گرم ارائه می دهند.

تابستان در بیشتر نقاط ایران فصلی طولانی به شمار میرود که تعداد روزهای گرم سال معمولا بیشتر است. به همین جهت در روز های بی شمار گرم سال شما باید لباس های کار را بر این اساس تهیه کنید.

لباس های تابستانه را باید تا حد امکان در رنگ های روشن انتخاب کنید ، در فرم های اداری پیراهن های روشن با شلوار های کمی تیره مناسب میباشند.

خریداری لباس های کار از تولیدی لباس فرم بافتینه این امکان را به شما می دهد که به بهترین لباس های کار دسترسی داشته باشید. بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

, , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 + 18 =

blank