بهترین کفش‌ها برای پرستاران و کارگرانی که تمام روز را می‌ایستند

بهترین کفش‌ها برای پرستاران و کارگرانی که تمام روز را می‌ایستند

کفش مناسب

وقتی حرفه شما شامل هر چیزی از دویدن در کنار گاری گرفته تا ساعت ها ایستادن در اورژانس یا اتاق عمل است، کفش مناسب ضروری است.

سرپا بودن در تمام طول روز اندام شما را تحت فشار زیادی قرار می دهد. بنابراین اگر دائماً از کفش‌های غیرقابل حمایت استفاده می‌کنید، ممکن است دچار قوس‌های دردناک، درد مفاصل و سایر مشکلات ناراحت‌کننده شوید.

خوشبختانه، گزینه‌های زیادی برای کفش‌ها وجود دارد که برای افرادی که تمام روز سرپا می‌ایستند، مناسب هستند، شما فقط باید بدانید که به دنبال چه چیزی باشید.

نحوه خرید بهترین کفش برای پرستاران

انواع متخصصان پزشکی را در کف بیمارستان می بینید که کفش های مخصوص دویدن می پوشند این کفش ها برای مقاومت در برابر استرس و فشار زیاد طراحی شده اند.

اغلب جراحان و سایر متخصصان بهداشت را می بینید که آنها کفش هایی مخصوص اتاق عمل می پوشند. اگر شما پرستار یا دکتر هستید به کفشی نیاز دارید که بادوام و در عین حال سبک وزن باشد، تا در نهایت، روزی چندین کیلومتر در بیمارستان بچرخید. کفش‌های با زیره ضد لغزش بسیار کلیدی هستند، زیرا از سر خوردن شما در کف بیمارستان جلوگیری می کنند.

برای کمک به کاهش درد، دکتر ها پیشنهاد می کنند حداقل دو جفت کفش کتانی یا پاپوش را بردارید آنها هشدار می دهند که بالشتک کفش پس از شش ساعت یا بیشتر فشرده می شود و دیگر پشتیبانی نمی کند. بنابراین داشتن دو جفت عالی به شما این امکان را می دهد که در نیمه راه کفش خود را تغییر دهید.

کفش ورزشی

کفش ورزشی برای هر مکانی مناسب است، این کفش ها در حال حاضر جز ایده‌آل ترین کفش ها برای پرستاران هستند.

این کفش‌های بادوام برای دویدن، پیاده‌ روی یا رفتن به فروشگاه مواد غذایی پس از یک شیفت  طراحی شده‌اند.

کفش های ورزشی کفی های میانی بسیار نرم دارند به این معنی است که برای افراد مبتلا به فاسیای کف پا مناسب هستند.

وقتی با تمام مسئولیت‌های یک پرستار سر و کار دارید، کفشی می‌خواهید که بتواند در برابر سختی‌ها مقاومت کند. پس کفش های ورزشی میتواند مناسب شما باشد.

کفش راحتی

هر کسی سزاوار یک جفت کفش راحت و آسان برای پوشیدن است. کفش های راحتی قوس‌های شما را نگه می‌دارد که باعث کاهش فشار روی پاها، مچ پا، زانوها و کمر کمتر شود.

کفش راحتی، کفش های معجزه آسا هستند که تولیدی لباس فرم بافتینه برای شما این کفش ها را توصیه می کند.

بهترین کفش‌ها برای پرستاران و کارگرانی که تمام روز را می‌ایستند

کفش ایمنی

کفش ایمنی نوعی از انواع مختلف کفش ها میباشد که از نظر مقاومت و جنس با کفش های دیگر تفاوت هایی دارد.

البته کفش های ایمنی خود انواع مختلفی دارند که در مکان های مختلف از آن ها استفاده میشود.

با کفش ایمنی میتواند در کار های سخت ساختمانی، معدن و کار هایی که احتمال ریزش وسایل سنگین روی پا را دارند به از پای خود محافظت کنید.

برای تهیه انواع لباس فرم و لباس کار باید در سایت لباس فرم بافتینه وارد شوید و در قسمت محصولات، البسه فرم ها و لباس کار ها را ببینید، با ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به بهترین ها فکر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

, , , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × یک =

blank