تعمیر کفش

تعمیر کفش

با تمیز کردن کفش های خود شروع کنید

شما باید آنها را به طور منظم تمیز کنید، اما گاهی اوقات یک خراش در واقع آسیب چندانی به کفش های چرم نمی رساند، بلکه باقی مانده رنگ یا باقیمانده هر چیزی در وهله اول باعث ایجاد علائم شده می شود.

تمیز کردن کفش های کار اغلب تنها کاری است که باید انجام دهید. برای از بین بردن کثیفی و زباله های اضافی با یک برس شروع کنید. سپس با یک پارچه و پاک کننده چرم کفش های خود را تمیز کنید سپس صبر کنید تا پاک کننده در هوا خشک شود و تصمیم بگیرید که آیا باید اقدامات بیشتری انجام دهید یا خیر.

نحوه تعمیر کفش های کار آسیب دیده

کفش های کار شما آسیب دیده است؟ کفش کار یک وسیله مهم است اگر آسیب ببیند ممکن است انجام کار ها سخت شود. بنابراین در اینجا راه هایی وجود دارد که می توانید از شر کفش آسیب دیده خلاص شوید یا حداقل ظاهر خراش و خراش روی کفش های چرمی خود را به حداقل برسانید.

تعمیر کفش

 

چرم به شدت آسیب دیده

اگر چرم به شدت آسیب دیده است، ممکن است لازم باشد کمی بیشتر روی آن کار کنید تا کفش کارتان به حالت عادی بازگردد. خراش‌های عمیق‌تر یا بزرگ‌تر باعث ایجاد لکه‌هایی می‌شوند که در آن چرم نازک‌تر از آنچه که باید باشد می شود. این ممکن است مقاومت آن را در برابر آب کاهش دهد و در صورت عدم ترمیم به مرور زمان بدتر می شود.

رفع خراش روی کفش

اگر خراش های روی کفش شما را ناراحت می کند، ممکن است بتوانید آن را با یک پارچه و چسب کفش یا روغن مخصوص خراش ها را به حداقل برسانید. در این مورد، لایه سطحی چرم فقط باید دوباره روغن کاری شود. استفاده از پولیش یا روغن روی تمام سطح کفش به پوشاندن آسیب با صاف کردن رنگ چرم کمک می کند.

تقویت کننده چرمی برای پر کردن چرم

در این مورد، شما می خواهید از تقویت کننده چرمی برای پر کردن چرم استفاده کنید. حتما تقویت کننده ای بخرید که با رنگ کفش شما مطابقت داشته باشد. دستورالعمل های کاربردی محصول را دنبال کنید زیرا بعضی ها متفاوت هستند. اما معمولاً باید چندین لایه را اعمال کنید تا زمانی که آسیب کاملاً برطرف شود، منتظر بمانید تا محصول بین هر لایه خشک شود. هنگامی که محصول کافی برای پر کردن آسیب را اعمال کردید، باید مقدار اضافی آن را بمالید تا یک روکش صاف ایجاد شود. آخرین مرحله استفاده از سیلر برای لایه نهایی محافظ است.

اگر همه چیز شکست خورد و چکمه ها بیش از حد آسیب دیده اند، کفش را نزد یک کفاش ببرید تا از کمک حرفه ای آن بهره مند شوید. در غیر این صورت، ممکن است زمان خرید یک جفت کفش جدید فرا رسیده باشد.

رسالت ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان با تولید لباس های کار و البسه های ایمنی کار میباشد. برای رسیدن به بهترین ها با ما همراه باشید.

, , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفت − شش =

blank