لباس زمستانه لباس فرم بافتینه

راهنمای لباس پوشیدن در زمستان چگونه است؟

راهنمای لباس پوشیدن در زمستان

در فصل سرما، تا جایی که امکان دارد از پوشیدن لباس‌هایی با الیاف مصنوعی، جلوگیری کنید. همیشه خاطره خوش یک زمستان سرد را لباس گرم به همراه دارد. وقتی هوا سرد می شود، شاید اولین کاری که می‌کنیم پیدا کردن دم دست ترین تیشرت باشد. جوراب های کلفت و سویشرت هم زود ما را نجات می‌دهند. البنه با انتخاب لباس مناسب این فصل، تغییرات تدریجی هوا هم برایمان جذاب می شود.

زیرپوش، گرم‌کن و جوراب بپوشید

این کار در گرم تر شدن بدن تأثیر زیادی دارد. جوراب‌های گرم و بلند، بعلاوه از بهتر کردن ظاهرتان، مهمترین نقش در گرم نگه داشتن شما دارند. جوراب های پشمی هم در زمستان مورد استفاده زیاد می شود، پس اگر دوست داشته باشید  استفاده کنید. البته اگر می‌خواهید دو تا جوراب روی همدیگر بپوشید، مواظب جریان خون پای خودتان هم باشید تا با جوراب تنگ، تحت فشار قرار نگیرد.

در جاهایی که معمولا زیاد سرد هستند، زیر لباستان یک لباس دیگر به عنوان زیرپوش بپوشید. برای این کار، از شومیز یا تیشرت‌های رنگی استفاده کنید. از لباس‌های یقه باز می توانید استفاده کنید. کسایی که سرمایی هستند، قطعا دنبال شلوارهای کشی نازک، برای زیر شلوار خود استفاده می‌کنند.

مناسب مکان و فعالیت تان لباس گرم بپوشید

لباس زمستانه لباس فرم بافتینه

شما هر جایی که می خواهید بروید باید مناسب آنجا لباس بپوشید، زمانی که در خانه تلویزیون تماشا می‌کنید، دمای خانه را متعدل نگه‌دارید و با پیراهن، شلوار و جوراب معمولی، استراحت کنید. اگر به مهمانی های خودمانی می روید، اسم فصل زمستان را گول نخورید و گرم‌ترین لباس کمدتان را انتخاب نکنید. می توانید مثل خانه خود لباس بپوشید. اما اگر به خرید، تفریح، ورزش و یا هر فعالیتی در مکان باز می‌روید، پوششتان کامل باشد. در مکان باز لباس‌های پنبه‌ای حرارت بدن را حفاظت نمی‌کنند، لباس دیگری روی آن ها بپوشید بهتر است.

, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

12 − 1 =

blank