لباس های تولیدی تابستانه تولیدی لباس فرم بافتینه

لباس های تولیدی تابستانه تولیدی لباس فرم بافتینه

کار در هوای گرم

مشکلات و سختی ها در فصل گرما بسیار مهم در روند کار است. کار کردن در هوای گرم باعث گرفتکی بدن میشود این اسپاسم های دردناک عضلانی است که به دلیل عدم تعادل الکترولیت ها در بدن ایجاد می شود.

این بیماری معمولاً در بین کارگرانی اتفاق می افتد که کار سخت جسمی انجام می دهند ، به شدت عرق می کنند و آب زیادی می نوشند (گرفتگی عضلات می تواند به دلیل کمبود یا زیاد نمک در بدن ایجاد شود).

کار در هوای گرم نیازمند لباس ها و البسه های کار است. برای رفع سختی های محیط کار های گرم با تولیدی لباس فرم بافتینه در تماس باشید.

لباس های رایج فصل گرما

لباس های کار رایج فصل گرما شامل لباس های کار با کیفیت پارچه نخی است که گرمای بدن را کاهش میدهد.  پیراهن تترون درجه یک برای محیط های اداری ، با شلوار های فرم اداری با پارچه فاستونی ، میباشد.

همچنین برای محیط های کارگاهی لباس های دو تکه کارگری با جنس های کجراه یا فلامنت بصورت جیله که تمامی موارد مناسب روز های گرم سال میباشند.

از دیگر محصولات کاربردی تابستان میتوان از تی شرت های تولیدی لباس فرم بافتینه با انواع جنس پارچه از جمله جودون ، پنبه و غیره … میباشد.

لباس های تولیدی تابستانه تولیدی لباس فرم بافتینه

جلوگیری از آسیب های هوای گرم با لباس های استاندارد بافتینه

برای جلوگیری از گرفتگی گرمایی در محیط گرم ، کارگران باید هر بیست دقیقه حدود یک فنجان آب بنوشند.

هنگامی که کسی گرفتگی گرما پیدا کند ، آب شفاف یا محلول الکترولیت می تواند به کاهش درد او کمک کند. اگر گرفتگی ها به مدت یک ساعت یا بیشتر ادامه یافت ، به دنبال درمان پزشکی باشید.

شما میتوانید لباس کار های تولیدی لباس فرم بافتینه را  تهیه کنید تا با بسیاری از مشکلات روبرو نشوید. یکی از مزیت های استفاده از البسه ها و لباس کار های بافتینه این است که هر محصول با توجه به شرایط آب و هوایی محیط کار طراحی و تولید میشود.

لباس های تابستانه

استفاده از لباس های کار نا مناسب باعث میشود که مجاری عرق متصل می شوند و باعث میشود برجستگی هایی روی پوست ایجاد شود.

اولین گام برای درمان اتفاقات ناشی از گرمای هوا استراحت دوره ای در جای خنک و با شستشوی منظم با آب و صابون و خشک شدن پوست آن را درمان کنید.

دومین گام برای رفع خطرات احتمالی آینده تهیه لباس های کار های مناسب برای برای کارکنان میباشد. برای تهیه لباس های کار مناسب با مشاوران ما در تماس باشید.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت های شما متشکریم.

, , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 − 2 =

blank