لباس های ضد آب و ضد باد بافتینه

لباس های ضد آب و ضد باد بافتینه

شرایط بارانی آب و هوا

ما  را در شرایط مرطوب و بارانی در مناطقی از ایران را تجربه کرده ایم ، ترجیح می دهیم با کاهش دما به لایه ها را اضافه کنیم.

لباس های ویژه این گونه هوا مواد مقاوم در برابر آب رطوبت را به خوبی از بین می برد و با سفتی الاستیک مانع از ورود آن به دور گردن و صورت می شود.

لباس های ضد آب و ضد باد

شاید اولین تجربه شما با مجموعه تولیدی لباس فرم بافتینه است. اگر خواهان لباس های کاربردی هستید محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه با مواد فنی برتر ، ضد آب و باد است ، و دارای یک پوشش میکرو است.

لباس ضد آب نسبتاً سبک است و گرمای شگفت انگیزی را ارائه می دهد. در حالی که پروفیل نسبت به سبک های قبلی  باریک تر است ، این ماده کشش قابل توجهی را به وجود می آورد ، بنابراین تحرک مانعی ندارد و می توانید زیر آن را لایه ای کنید بدون اینکه حجیم یا اتصال یابد.

لایه تماس (نزدیکترین لایه به شما) ، لایه عایق داخلی (لایه میانی) و پوسته بیرونی (کاپشن زمستانی). هر چیزی که زیر سی و دو درجه است برای حفظ دمای مناسب بدن به لایه های اضافی نیاز دارد.

لباس های ضد آب و ضد باد بافتینه

کاپشن زمستانی

این کاپشن دارای سه جیب زیپ ، دو جیب آستین و یک افقی در سمت راست برای دسترسی آسان است.

اگر در شرایط کم نور مشغول کار در اطراف وسایل نقلیه یا تجهیزات باشید ، شبرنگ های بازتابنده یک جایزه هستند.

گزینه خوبی در آب و هوای مرطوب برای تحویل و کار سرویس گرا و همچنین فعالیتهایی است که تحرک را نسبت به مقاومت در برابر تماس سایش ترجیح می دهد.

مدیریت  مد

باید اعتراف کنیم که مشتریان از طرفداران مد روز هستند. ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه طبق خواسته های مشتریان همگام با مد روز هستیم.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.از حمایت های شما متشکریم!

 

 

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار × یک =

blank