لباس زمستانه لباس فرم بافتینه

مشخصات مدل انواع کت های زمستانی

مدل انواع کت های زمستانی

با شروع شدن زمستان و فصل برف و سرما، گزینه هایی را باید به کمد لباس خود اضافه کنیم، که در برابر سرما، بدن ما را گرم نگه‌ دارند و در همین حال هم ظاهر خوب و منظمی داشته باشند. این گزینه های ضروری و دوست‌داشتنی، کت‌های زمستانی هستند. ممکن است تا اینجا، این سوال برای شما به‌وجود آید که منظور ما از انواع کت‌های زمستانی چیست؟ خب ما به این سوال شما در ادامه‌ی مطلب جوابی که هم کامل هم جامع باشد می دهیم.

پس در این مطلب با لباس فرم بافتینه همراه باشید تا بتوانید یک فرم زمستانی خاصی داشته باشید. شاید اکثر شما خانم‌های جذاب و زیبا به این دلیل از فصل زمستان بیزار هستید، چون بعضی ها نمی‌دانند که چگونه می‌توانند با وجود سرما و پوشیدن لباس‌های کلفت و سنگین، زیبا و خوش‌ فرم به نظر برسند! پس اگر این گونه است، ما برای شما پیشنهاد‌ها و گزینه های مناسبی داریم.

لباس زمستانه لباس فرم بافتینه

۱.کت کوتاه جیر

این خز‌ها به صورت مدل‌دار در حاشیه‌ی کت دوخته شوند و همچنین استفاده از دکمه‌های زیبا و دوخت جیب روی کت، می‌تواند به آن کت‌ جیر نمای زیبایی بدهد. نکته اش این هست که شما می توانید ان ها را با شلوار جین آبی یا مشکی بپوشید یا با کت چرم بپوشید که استایل جذابی را داشته باشید.

اگر به پوشیدن کت‌های بلند، پارچه‌های بسیار سنگین عادت ندارید، با سبک و استایل پوشش شما هماهنگی زیادی ندارد، پیشنهاد ما یک کت کوتاه جیر با رنگی که تنش در مایه های قهوه‌‌ای روشن، خردلی، قهوه‌ای سوخته یا حتی مشکی است. اگرچه جزئیات کت جیر، حائز اهمیت است! به‌عنوان نمونه اگر مثل عکسی که زیر می بینید، در قسمت یقه، خز‌های مصنوعی کوتاه شیری رنگ داشته باشد.

2.کت شطرنجی دکمه‌دار

یک کت شطرنجی سیاه و سفید، می‌تواند شما را مثل یکی از خانم‌های جذاب دهه‌ی ۵۰ میلادی که در فیلم‌های کلاسیک نقش اجرا می‌کنند را شیک و زیبا کند. این کت های سیاه و سفید با سر آستین و یقه‌هایی از خز مصنوعی مشکی، ظاهری کلاسیک دارد. شما با پوشیدن این نوع کت می‌توانید یکی از جذاب ترین تیپ های زمستانی را داشته باشید و زیبا به‌نظر برسید.

, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 − 12 =

blank