مانتو و شلوار اداری لباس فرم بافتینه

مشخصات کت و شلوار اداری خانم ها

خانم ها چه کت و شلواری بپوشند

یکی از بهترین ست های لباس، برای خانم ها کت و شلوار است، چون  که در حال سادگی خیلی عالی و جذاب می باشد. که در این مطلب مثال هایی از انواع کت و شلوار را با هم چک می کنیم.

کت و شلوار دخترانه

کت و شلوار دخترانه  هم می تواند به صورت اسپرت و هم مجلسی باشد، که انتخاب آن بسته یه سلیقه و نوع مجلس و میهمانی که مد نظرتان هست دارد. کت و شلوار فقط مخصوص آقایان نیست، بلکه خانم ها نیز می توانند در انواع اسپرت و مجلسی از پوشیدن کت و شلوار لذت کافی را ببرند.

مانتو و شلوار اداری لباس فرم بافتینه

طرح ها و انواع مدل های کت و شلوار زنانه، خیلی بیشتر از کت و شلوار مردانه است. به عنوان مثال کت با شلوار پاچه گشاد راسته و دمپا و… این گزینه ها مواردی است که خانم ها را، در انتخاب کت و شلوار مناسب در انتخاب کردنشان سردرگم می کند. البته خانم ها می توانند رنگ های بیشتری را برای انتخاب، در ذهن خودشان بسپارند. چرا که آقایان معمولا از یک ترکیب رنگی و از رنگ های خنثی مثل طوسی، سورمه ای،کرم، سفید و سیاه استفاده می کنند ولی خانم ها از همه رنگ ها می توانند به راختی استفاده کنند و ترکیب رنگ های خیلی زیبا و شیکی را با همدیگر بوجود آورند.

جنس و رنگ کت و شلوار

کت و شلوار دخترانه معمولا دارای جنس های مختلفی مثل مخمل، کتان، کرپ، حریر و… که انتخاب آنها بسته به سلیقه هر فرد و فصلی که می خواهد بپوشد دارد. رنگ های کت و شلوار دخترانه اکثرا شاد هستند مثل لیمویی روشن، قرمز، صورتی و… که با توجه به رنگ پوست و نوع مجلسی که در آن قرار دارید، بستگی دارد.

, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شش + هجده =

blank