کت شلوار مردانه لباس فرم بافتینه

مواردهایی از راه و روش درست پوشیدن کت شلوار

راه و روش درست پوشیدن کت شلوار

در این مطلب می خواهیم ادامه مطلب قبل را دنبال کنیم و برایتان بگوییم که چه گزینه ها و چه کاربردهایی دارند.

برای خودتان خیاط خوبی پیدا کنید

پولی که از این طریق خرج می‌کنید، عاقلانه‌ خرج کرده اید. خیاطی که کارش را بلد باشد، می‌تواند کاری کند که کت ۱۰۰ دلاری، مثل کت ۱۰۰۰ دلاری به نظر بقیه برسد و کاری کند که کت ۱۰۰۰ دلاری کاملا ارزش پوشیدن داشته باشد. چیزی که مهم است بدانید، این هست که چه کاری لازم است انجام شود و چگونه آن را با خیاطتان صحبت کنید.

قد آستین

معمولا خیاط‌ها بیشتر اوقات در کوتاه کردن قد آستین شک دارند. پی گیر باشید و ازشون بخواهید که قد آستین هایتان را تا آخر مچ برای شما کوتاه کنند.

شلوار

پاهای شلوار را از بالا تا پایین به مقدار ۲/۵ سانتی‌متر تنگ کنید. بعدش قد آن را کوتاه کنید. هرچه شلوار تنگ‌تر باشد، باعث بلندتر شدن قدتان می شود.

کت شلوار مردانه لباس فرم بافتینه

تا جایی که فکر می‌کنید کت را کوتاه کنید

به دلیل اینکه شما بیشتر موقع ها فکر می کنید که کت اداری شما از آنچه تصور می‌کردید بلند‌تر است. این روز‌ها می‌بینیم که معمولا مدل‌ها کت‌های کوتاه تری به نسبت قبل  می‌پوشند و این جریان کلی است. این فرم مورد علاقه و دید دیگران قرار می گیرد، چون هم فرد را باریک‌تر و منظم تر نشان می‌دهد و هم دوخت لباس او را بهتر نشان می‌دهد. بتوانید به آسانی دستتان را داخل جیب شلوارتان ببرید یا چیزی را که در جیبتان جا می شود بزارید تا نخواهید آن را در دستتان بگیرید که اذیت شوید. اکنون خیلی از برندهای کت و شلوار زیاد کوتاه‌تر از برش‌های پنج سال پیش هستند و باعث خوشبختی هست روزهایی که کت و شلوارهای اداری سه تا پنج دکمه مد بودند دیگر الان مد نیستند.

آستین

اگر خیاطی را که رفته اید پیشش که کارتون را انجام دهد نمی‌شناسید، برای نظر دادن بزارید او برایتان تصمیم بگیرد که گشادی شلوار شما چه اندازه باشد، خودتان این را بهش تاکید کنید. اکثرا کت‌ها را گشاد می‌دوزند، علی اللخصوص قسمت آستین. آستین‌ها را تنگ کنید بهتر است، بلکه باعث می شود تفاوت زیادی ایجاد شود.

 

, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 + 14 =

blank