جلیقه لباس فرم بافتینه

موارد استفاده از جلیقه در کار

استفاده جلیقه در کار

اگر در خیابان یا بزرگراه به صورت دائم  کار می کنید و در معرض ترافیک یا تجهیزات ساختمانی هستید ، باید یک لباس کار  با سطح بالایی مطابق با لباس کار های استاندارد با دید بالا استفاده کنید.

پوشاک با دید بالا معمولاً برای کارگرانی از قبیل کارکنان پارکینگ و کارگران انبار که در معرض خیابان یا بزرگراه نیستند ، الزامی نیست. با این حال ، پوشیدن لباس آنها را بیشتر نشان می دهد. کارفرمایان باید خطر مواجهه با کارمندان خود را ارزیابی کرده و عزم خود را تعیین کنند.

جلیقه لباس فرم بافتینه

هنگامی که شما باید یک لباس کار با سطح بالا با دید بالا بپوشید ، شرایط ایجاد می کند که رنگ جلیقه (مانند قرمز ، نارنجی ، زرد و زرد-سبز قوی) باید با سایر رنگ های موجود در منطقه به اندازه کافی تضاد داشته باشد تا شما را جلب کند. ایستادگی کردن پوشاک همچنین باید در هر ساعت تاریکی ، از همه طرف به طول هزار متر منعکس شود.

افراد شاغل در اورژانس و مأموران اجرای قانون نیز پس از گذشت شرایط اضطراری ، باید لباس هایی با دید بالا بپوشند و آنها کنترل ترافیک ، پاکسازی ، تحقیقات یا کارهای مشابه را انجام دهند.

تولیدی لباس فرم بافتینه با توجه به استاندارد های جهانی تولید جلیقه کار را انجام داده است. با خرید لباس کار مناسب در مشاغل مخالف آسودگی خاطر را برای خود و کارکنان به ارمغان بیاورید.

, ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیست − 19 =

blank