لباس کار لباس فرم بافتینه

نکاتی در مورد ضرورت لباس کار

ضرورت لباس کار

لباس محافظ نوعی تجهیزات محافظ شخصی است. علاوه بر اینکه به عنوان لباس کار یا یک دستی  مورد استفاده قرار می گیرد ، از کارگران نیز در برابر صدمات ناشی  از تماس با مواد شیمیایی یا شعله ، اعتصاب ، ضرب و شتم ، تابش ، سرمازدگی شدید ، هوای گرم و نامطلوب محافظت می کند.

این جزوه دستورالعملهای عملی در انتخاب و نگهداری لباس های محافظ را ارائه می دهد.

لباس کار لباس فرم بافتینه
علاوه بر تهیه لباس کار و تجهیزات حفاظتی مناسب ، کارفرمایان همچنین وظیفه دارند تا اطلاعات لازم ، دستورالعمل ، آموزش و نظارت را در اختیار کارکنان قرار دهند تا درک کنند که چرا مجبورند از لباس و تجهیزات محافظ شخصی و چگونگی استفاده صحیح از آن استفاده کنند.

کارمندان باید با استفاده از آموزش ، آموزش تحت آموزش و استفاده از تجهیزات محافظ شخصی ارائه شده با کارفرمایان خود همکاری کنند.

با همکاری بین تولیدی لباس فرم بافتینه و کارفرمایان و کارمندان ، می توان خطرات احتمالی ایمنی و سلامتی در محل کار را کاهش داد ، با راندمان کار بهبود یافته و ضررهای غیرضروری به حداقل می رسد.

انواع لباس کار در تولیدی لباس فرم بافتینه

لباس حراست و نگهبانی

لباس کار با دید بالا

لباس کار مقاوم در برابر سرما

لباس کار ضد حرارت

لباس کار محافظ در برابر مواد شیمیایی

انتخاب لباس های محافظ مناسب با ارزیابی دقیق خطر توسط گروه تولیدی لباس فرم بافتینه

لباس های کار محافظ در میزان محافظت ، مواد ، طراحی و برچسب زدن آن متفاوت است. ما باید با توجه به نتایج ارزیابی ریسک ، لباس های کار محافظ مناسب انتخاب کنیم. هنگام انجام ارزیابی ، موارد زیر توسط تولیدی لباس فرم بافتیته ذکر می شود:

ابتدا یک لیست چک تهیه میشود. اطمینان حاصل میکنیم که همه خطرات ، اطلاعات لازم و اقدامات ایمنی صورت گرفته مخاطب هستند.

خطرات موجود در محل کار را به عنوان شروع کار ارزیابی میشود. هنگام ارزیابی خطرات ، در نظر گرفته میشود که آیا اقدامات ایمنی دیگری نیز وجود دارد که مؤثر تر از استفاده از لباسهای کار محافظ است.

روشهای ارزیابی و اقدامات ایمنی مربوطه را در زمان مناسب مرور میکنیم و در صورت لزوم تجدید نظر میشود.

 

تولیدی لباس فرم بافتینه با روند موفقیت آمیز خود در تولید لباس کار پشتیبان مشتریان خود میباشد تا با خیالی آسوده و امنیت بالا  بتوانند در شغل خود فعالیت کنند.

, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

13 − یک =

blank