پارچه ها با خصوصیات خاص

پارچه ها با خصوصیات خاص

پارچه های مقاوم در برابر شعله

از آنجا که هرچه بیشتر شرکت ها به پارچه های لباس کار  احتیاج دارند ، دامنه مقاوم در برابر شعله  از کیفیت و قابلیت اطمینان برخوردار است زیرا تمام پارچه های ضد شعله ما در صنایع گاز ، آتش ، برق و پتروشیمی استفاده می شود.

تمام پارچه های مقاوم در برابر شعله که در تولیدی لباس فرم بافتینه برای تولید لباس کار استفاده میشود با گواهینامه های بین المللی و با کیفیت خوب هستند.

پارچه های مناسب صنایع گوناگون

پارچه ضد انعطاف پذیری شعله را نیز تولید میکنیم که در برخی از صنایع خاص که تجهیزات الکترونیکی در آن استفاده می شود ، ضروری است.

لباس کار تولید شده توسط پارچه های ضد شعله ما با رنگ های آبی و مشکی موجود می باشد. جزء صدرصد پنبه حداکثر تنفس و راحتی را به شما می دهد.

این پارچه مقاوم در برابر شعله صدرضد پنبه با چگالی بالا است. مناسب برای استفاده در بسیاری از صنایع که به احتراق شعله نیاز دارند.

پارچه ها با خصوصیات خاص

خصوصیات فنی پارچه ها

پارچه ها با ماده صدرصد پنبه تصفیه شده و با چگالی بالا است که برای استفاده در بسیاری از صنایع که به احتراق شعله نیاز دارند مناسب است.

می توان آن را در شصت درجه شستشو داد و انقباض آن کمتر از دو در صد است.

رنگ واکنشی دارد و به رنگ آبی تیره ، سیاه و سبز تیره در دسترس است.

پارچه های مقاوم در برابر آب ، ضد آب

برای صنایعی که ضد آب بودن آن مورد نیاز است ، طیف وسیعی از پارچه های ضد آب به کار رفته در لباس های کار ما پارچه های ایده آل برای شما هستند.

با جزء پلی استر طول عمر پارچه های ضد آب ما از پارچه های متوسط بیشتر است.

ما اجزای پلی استر و پنبه را که پارچه های ضد آب و روکش شده با تفلون هستند ، استفاده می کنیم.

پارچه های پلی استر و پنبه در رنگ های متنوعی موجود است ، قابل شستشو تا شصت درجه سانتیگراد ، رنگ واکنشی و انقباض آن کمتر از دو درصد است.

, , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار + 13 =

blank