کار در هوای سرد و جلوگیری از خطرات

کار در هوای سرد و جلوگیری از خطرات

جلوگیری از اثرات نامطلوب سرما

برای کار مداوم در دما های زیر نقطه انجماد که در محیط های باز انجام میپذیرد، پناهگاه های گرمایشی مانند چادر، کابین یا اتاق استراحت باید در دسترس باشد.

کار باید با سرعت کم انجام شود تا از تعریق زیاد جلوگیری شود. اگر چنین کاری ضروری است، باید زمان های استراحت مناسب در یک منطقه گرم مجاز باشد و کارکنان باید لباس های کار خشک بپوشند.

به کارمندان جدید باید زمان کافی داده شود تا قبل از اینکه بار کاری کامل را به عهده بگیرند، با لباس های مناسب سرد و محافظ سازگار شوند.

طراحی تجهیزات

البسه های ما در محیط های کاری به گونه ایی طراحی شده اند که به راحتی قادر خواهند بود لباس های کار را تکمیل کنند. با لباس های کار و البسه های کار بافتینه سختی کار برای شما به حداقل میرسد.

برای کارهای زیر نقطه انجماد، دستکش ها باید با مواد عایق پوشانده شوند. همچنین لباس های کار و البسه ها باید طوری طراحی شوند که بتوان به راحتی با تجهیزات کاری کار کرد.

برنامه کار

این برنامه ها در مورد نیاز به لباس ها و البسه های کار برای کار در شرایط سرد و معمولی را ارائه می دهد.

با افزایش سرعت باد در محل کار ویا کاهش دما، این برنامه به مدیران ارائه میشود که لباس های کار را در تعداد بیشتر و با کیفیت بالاتری نسبت به شرایط انتخاب کنند.

“برنامه گرم کردن پرسنل شرکت ها در محیط کاری” توسط بخش ایمنی و بهداشت شغلی تولیدی لباس فرم بافتینه تهیه شده است.

برای اطلاع از اثرات کلی کار در سرما و همچنین نحوه سازگاری بدن با سرما، لطفاً با مشاوران ما مراجعه کنید.

کار در هوای سرد و جلوگیری از خطرات

طراحی لباس های کار و کاهش خطرات

شما با تهیه لباس های کار از قبیل بارانی ها ، کاپشن های زمستانی ، لباس های کار عایق ، به راحتی میتوانید تا حد زیادی از خطرات جلوگیری کنید.

البسه های کاری نیز این توانایی را دارند که از خطرات احتمالی جلوگیری کنند ، فقط شما باید بدانید که چگونه لباس های کار و البسه های کار را در کنار یکدیگر قرار دهید.

خطر آسیب سرما را می توان با طراحی مناسب تجهیزات، شیوه های کار ایمن و لباس کار مناسب به حداقل رساند.

محل کار شما

برای محیط های کاری سرپوشیده، هر گاه سرعت حرکت هوا از دو متر در ثانیه (پنج مایل در ساعت) بیشتر شود، باید هر چهار ساعت یکبار ثبت شود. در محیط های کار در فضای باز با دمای هوا زیر نقطه انجماد، هم دمای هوا و هم سرعت باد باید ثبت شود. محل کار شما با تجهیزات ایمنی تولیدی لباس فرم بافتینه به بهترین محیط کاری تبدیل میشود.

هر محل کار که ممکن است دمای آن به کمتر از صفر درجه سانتیگراد برسد باید مجهز به دماسنج مناسب برای نظارت بر تغییرات بیشتر دما باشد. برای محیط های کاری سردتر با دمای کمتر از نقطه انجماد، دما باید حداقل هر چهار ساعت یکبار کنترل شود.

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به بهترین شکل برای شما لباس های کار را تهیه و تولید میکنیم ، ما میخواهیم شما در محیط های کاری هیچ گونه دغدغه ایی جز پیشرفت در کار نداشته باشید. هدف ما کسب رضایت شما است.

 

, , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × 1 =

blank